Søfteland TIL

De forskjellige lagene

De forskjellige lagene

5.divisjon menn Raymond Babcock Pedersen raymondpedersen@outlook.com 451 91 265
       
2005/2006 Åshild Tveit aatveit@online.no 451 91 265
2007 Kato Norland katonor@online.no 975 83 623
2008/2009 Anette Hopland Gjerde anette1979@gmail.com 990 12 321
2010/2011 Annette Alvær Bergstø annette_696@yahoo.no 971 95 259
2012 Eva Karin Lamark
Ronnie Tveit
eva_lamark@hotmail.com
ronnie@boeiendomsmegling.no
957 57 336
900 16 891
       
2006 Jan Ove Skorpen skorp1@online.no 482 09 886
2007 Kristin Fauske kristinfauske@hotmail.com 932 64 922
2008 Kristin Søfteland-Larsson kristin.softeland.larsson@gmail.com 408 78 600
2009 Kristin A. Tysse kalfsvaag@hotmail.com 907 97 180
2010 Jan Ove Skorpen skorp1@online.no 482 09 886
2011 Kristin Søfteland-Larsson kristin.softeland.larsson@gmail.com 408 78 600
2012 Marie Paura pauramarie@gmail.com 483 66 831
       
2013 Ragnhild Leikvold Fedje
Tone Byrkje Tømmernes
ragnhild.fedje@gmail.com
tonebyrkje@hotmail.com
400 44 587
975 79 330


 

 

 


 

 

 

 

 

 

Søfteland Turn & Idrettslag
Gåssandvegen 2
5207 SØFTELAND

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift